در هفته دفاع مقدس برگزار شد؛

برگزاری مراسم پاسداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس موسسه خیریه مهرسیدالشهدا (ع)

موسسه خیریه مهرسیدالشهدا (ع) طی مراسمی پاسداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را بمناسبت هفته دفاع مقدس گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز ، در ابتدای این مراسم که در سالن کانون بسیج و با حضور جمعی از ایثارگران جنگ تحمیلی و خانواده های معزز شهدا برگزار شد ، حاج کامبیزلاجوردی مدیر موسسه خیریه مهر سیدالشهدا (ع) ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و تسلیت ایام ماه محرم و صفر، افزود : موسسه ی مهر سیدالشهدا (ع) با محوریت کمک به اقشار آسیب دیده جامعه فعالیت خودرا طی سالهای متمادی آغاز کرد و از اسفند سال ۹۸ و باشروع بیماری منحوس کرونا طی اقدامی با حضور سی جهادگر ۱۵ تا ۲۰ ساله به مدافعان سلامت پیوستند و با دوخت ماسک و خرید اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان نیازمند یاری رسان مردم شدند.
لاجوردی در ادامه تصریح کرد ؛ نهضت حسینی تا همیشه ادامه دار هست و اگر شما عزیزان در هشت سال دفاع مقدس از جان گذشتید و از خاک میهن دفاع کردید و ایثار و شهادت نصیب کسانی که در این راه قدم گذاشتند ، شد ، امروز نیز فرزندان ما در جبهه سلامت ودر زمانی که بیماری کرونا اوج گرفت به کمک آسیب دیدگان و قشر ضعیف جامعه شتافتند و هزاران ماسک تولیدشده توسط این گروه حتی به دور دسترس ترین روستاها به مردم شریف تقدیم شد.

در ادامه مراسم رئیس بسیج دانشجویی استان گیلان با اشاره به مستندی با نام کودتای خزنده که اخیرا توسط شبکه ی معاند بی بی سی پخش شد و در آن به تخریب سردار محسن رضایی و دیگر فرماندهان دفاع مقدس پرداخته اند ، گفت :دشمن با این نوع فیلم های کذب می خواهد بگوید که جوانهای شما را به کشتن داده اند و در جنک ادراکی روی دلهای مردم کار می شود و پازل دشمن را تکمیل میکنند .
دکتر محمد مهدی نیازمند در بخش دیگری از سخنانش به دسیسه های دیگر از جمله سخنان ترامپ پرداخت و افزود:
ترامپ در سخنرانی اخیرش بار دیگر به موضوع مذاکره با ایران اشاره نموده است .  آیا می توان  با اینهمه شهید و ایثارگر زیر بار ظلم رفت و پای میز مذاکره نشست ؟
حاج قاسم سلیمانی می گفت ؛ اینها میدانند کجا هستم و کجا می روم اما زمانی کاری انجام می دهند که بدانند چه هزینه ای باید پرداخت شود.
رئیس بسیج دانشجویی گیلان تصریح کرد:راهکار مبارزه با این ترفندها امیدبخشی به مردم است تا با شرایط خاص امروز خیانتکاران به بهانه های مختلف زمینه را برای اغتشاش بوجود نیاورند.

سرهنگ‌ نظربین رزمنده هشت سال دفاع مقدس در ادامه اذعان داشت : جوانان ما در ۸ سال دفاع مقدس شهید شدند و خانواده های شهدا هم تک به تک از بین ما رفته اند و ما هم خواهیم رفت
اما بدانید راه شهادت بسته نیست و شما خودتان باید سد رسانه ای دشمن را بشکنید.
ایثار گر هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد : هرکسی در هر عرصه ای چه اخلاقی و چه اقتصادی به نظام خیانت کند رسوای دو عالم خواهد شد و خیلی ها در صف رسوایی قرار دارند.
سرهنگ نظربین در بخش پایانی سخنانش گفت : امیدوارم همه دلسوزان نظام عاقبت بخیر شوند.

لازم بذکر است در حاشیه این مراسم مداحی عاشورایی توسط مداح فرزین مقدم انجام شد و  در بخش پایانی با اهدای لوح و هدایا از سی نفر اعضای جهادگر موسسه خیریه مهر سیدالشهدا ع تقدیر بعمل آمد .