کشف بیش از ۲۵ هزار عدد داروی قاچاق در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف ۲۵ هزار و ۶۲۰ عدد داروی قاچاق به ارزش ۴۱۵ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز ، سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: حمایت از تولیدات داخلی و برخورد با سودجویان و اخلالگران نظام اقتصادی یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس از وجود دارو‌های قاچاق در یکی از انبارهای پایانه شهرستان لاهیجان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی، ماموران آگاهی به این مکان اعزام شدند تصریح کرد: ۲۵ هزار و ۶۲۰ عدد انواع دارو و ۴۳ قوطی شیر خشک قاچاق در بازرسی از این انبار کشف شد.
این مقام انتظامی از معرفی متهم ۴۱ ساله این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد و اذعان داشت: کارشناسان ارزش داروهای کشف شده را ۴۱۵ میلیون ریال برآورد کردند.
سرهنگ جانعلی‌پور با تاکید بر اینکه سلامتی مردم از خطوط قرمز پلیس است به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرائم اشاره کرد و گفت: مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی ناجا است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند.