کشف بیش از ۱۲ هزار عدد قرص قاچاق و ۷ هزار برگ توتو

فرمانده ‎انتظامی‌ لاهیجان از کشف ۱۲ هزار و ۱۸۵ عدد قرص‌ غیرمجاز و ۷ هزار برگ توتو خبر داد و گفت: در این راستا ۲ نفر دستگیر شدند.


به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز ، سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه ۲ نفر در مغازه عطاری خود در شهر لاهیجان اقدام به پخش داروهای غیرمجاز و قاچاق می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با بیان اینکه پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، صحت موضوع محرز شد افزود: ماموران پاسگاه انتظامی بازکیاگوراب پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از کشف ۱۲ هزار و ۱۸۵ عدد قرص غیرمجاز و قاچاق، ۷ هزار برگ توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) و ۳ لیتر شربت متادون در بازرسی از ۲ واحد صنفی و منزل متهمان خبر داد و گفت: متهمان ۳۱ و ۵۵ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی با اشاره به پلمب واحدهای صنفی متخلف از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.