کشف بیش از هزار و ۶۰۰ برگ توتو در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف هزار و ۶۴۹ برگ توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) و دستگیری ۳ متهم در این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز ، سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس آرامش در بین شهروندان، با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.
وی گفت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر اینکه افرادی در نقاط مختلف شهرستان لاهیجان اقدام به پخش برگه‌های توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس پلیس، ۳ متهم این پرونده با یک دستگاه خودرو پراید حین تردد در سطح شهر شناسایی شدند افزود: ماموران یگان امداد با هماهنگی قضائی خودرو مورد نظر را متوقف کردند.
این مقام انتظامی از کشف هزار و ۶۴۹ برگ توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) در بازرسی از این خودرو خبر داد و اذعان داشت: در این راستا متهمان ۳۷، ۳۸ و ۵۹ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ جانعلی‌پور تاکید کرد: اینگونه اقدامات مجرمانه با تولید و کارآفرینی در تضاد بوده و اشتغال و حرکت اقتصادی جامعه را مختل خواهد کرد که حل این معضل هوشیاری بیشتر افراد را می‌طلبد.
وی در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.