نوجوان گیلانی برگزیده بخش هنری مهرواره«ستاره‌های بی‌نشان»شد

عنوان شایسته‌تقدیر بخش هنری مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان» به «مبینا‌کوشش»، عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرانزلی رسید.

به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، «مبینا کوشش» درحالی عنوان شایسته‌تقدیر مهرواره مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان» را به‌خود اختصاص‌داد که هنرجویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نقاشی‌ و عکس‌های خود از مدافعان سلامت ایران اسلامی قدردانی‌کردند.
این فراخوان که با محوریت نقاشی، عکس، شعر و داستانک برای قدردانی ازتلاش‌های مدافعان سلامت و کادر درمان در پاییز سال ۱۳۹۹ انتشار‌یافت، شامل بخش‌های هنری و ادبی بود و بخش هنری این مهرواره در دو قالب «نقاشی» برای گروه‌های سنی «نوباوه» بالای ۴ سال، «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال و «عکاسی» برای گروه‌های سنی «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال برگزار‌شد.
این درحالی‌است که در بخش «نقاشی» این مهرواره هنری و ادبی ۱۵۴۱ اثر به دبیرخانه مهرواره رسید و پس از انتخاب اولیه در پنج گروه سنی اعلام‌شده، تعداد ۵۱۴ اثر به مرحله‌ی پایانی راه‌یافت.
برهمین‌اساس هیئت داوران مرحله پایانی بخش «نقاشی» متشکل از: نادر موسوی‌فاطمی عضو شورای انجمن هنرهای تجسمی، مدرس و موسس سرزمین باران و برگزار کننده‌ی دوره‌های تربیت مربی، ندا محققی مربی هنری مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون و معصومه فاضلی‌مقدس، کارشناس مسئول هنرهای تجسمی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون به انتخاب آثار برگزیده اقدام‌کردند.
هماهنگی اثر %