فراخوان مهرواره عکاسی «پرواز با نماز» منتشر شد

فراخوان مهرواره استانی عکاسی «پرواز با نماز»، در سایه مشارکت و همراهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ستاد اقامه نماز استان گیلان انتشار‌یافت.

به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل کانون استان گیلان، این مهرواره استانی عکاسی با هدف تعمیق باور‌های دینی مخاطبان وهم‌چنین، ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز با بهره‌گیری از ابزار هنر برگزار‌می‌شود.
برهمین اساس، «نماز و فرامین این فریضه الهی»، «نماز جماعت»، «نماز با خانواده» و «نماز در طبیعت»، از محور‌های موضوعی این مهرواره هنری به‌شمار‌می‌رود که با همکاری اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ستاد اقامه نماز استان گیلان صورت‌می‌گیرد.
این درحالی است که گروه‌های سنی ۷+«نوخوان»، +۹ «نونهال»، ۱۲+ «نونگاه»، ۱۵+ «نوجوان» ۱۸+ «اعضا ارشد» و عکاسان بزرگ‌سال(مربیان، اولیای تربیتی و…)، از مخاطبان این مهرواره به‌شمار‌می‌روند.
ارسال حداکثر ۱۰ عکس در قالب (jpg) به همراه شناسنامه اثر نیز از جمله شرایط شرکت در این مهرواره تعیین‌شده‌است و علاقه‌مندان تا ۳۰ دی ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با ارسال آثار به جی‌میل انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان به نشانی anjomanakasigilan@gimil.comدر این رویداد هنری شرکت‌کنند.
براساس این فراخوان، معرفی آثار برتر مهرواره استانی عکاسی «پرواز با نماز» هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی صورت‌می‌گیرد و افزون بر تجلیل از برگزیدگان، آثار برتر طی برپایی نمایشگاه حضوری و مجازی در معرض‌ِدید علاقه‌مندان قرار خواهد‌گرفت.