دستگیری و جمع‌آوری ۲۰ خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری و جمع‌آوری ۲۰ خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از یک کیلوگرم انواع موادمخدر نیز کشف شد.


به گزارش پایگاه خبری مخاطب روز ، سرهنگ “مجید نیکویی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه بالا بردن حس امنیت و آسایش شهروندان از اهداف اصلی پلیس است اظهار داشت: به منظور برخورد با مجرمان و هنجارشکنان و پیشگیری از وقوع جرم و بالا بردن احساس امنیت برای شهروندان، طرح‌های مختلف انتظامی اجرا می‌شود.
وی افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت مبارزه با خرده فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر به مدت ۲ روز در شهرستان لاهیجان اجرا شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان تصریح کرد: در این طرح ضمن دستگیری ۱۵ خرده فروش و موادمخدر و معرفی آنها به مرجع قضائی، ۵ معتاد متجاهر نیز جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.
این مقام انتظامی اذعان داشت: یک کیلو و ۵۹۹ گرم تریاک، ۵۴ گرم شیشه، ۱۸ گرم حشیش و ۴۳ گرم هروئین در این طرح کشف شد.
سرهنگ نیکویی در پایان با تاکید بر اجرای مستمر اینگونه طرح‌ها خاطرنشان کرد: برخورد با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر که زمینه‌ساز بسیاری از جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی است با قدرت در دستور کار پلیس قرار دارد.